G-H4SLKR1ZZ2

O MNĚ.....

Vytvořila jsem kolekci s romantickým duchem a vizí nabídnout náročným nevěstám nový pohled na svatební doplňky, což bylo i mou inspirací.

Na našem trhu chybí možnost výběru a vím, jak  těžké je  najít doplněk, který se hodí k vaším svatebním šatům a který by odrážel váš vlastní styl a osobitost. Oceňuji, jak složité je vybrat vysněné šaty a o to více chápu, že najít svatební doplňky online může být stejně obtížné.

Má pečlivost k detailům je doplněná výběrem těch nejlepších materiálů a je poháněná touhou vytvářet smysluplné produkty, které se pyšní eleganci a tradiční řemeslnou výrobou. Každý jednotlivý kousek je vyráběn ručně, a proto žádný nebude stejný. Díky tomu je garantovaná jedinečnost a originalita. 

Bude mi potěšením s vámi spolupracovat  na vašich vizích. Každý kousek z kolekce lze upravit přesně tak, jak bude vyhovovat vaší vytoužené představě.


Nabízím vám tak  malý kousek vlastního dědictví, které si nejen rády obléknete, ponecháte nebo i předáte dál. Proto neváhejte a prozkoumejte naší kolekci a zamilujte se do detailů. Vždyť každý detail, ať už ve svatební den nebo i v životě, je důležitý.